EXPRESS | Online İngilizce Kursu - UZEM
Aradığınız Eğitim
Ücretsiz Kaynak Gönderimi

EXPRESS

Eğitmen:
Utku Hoca
Kullanım Süresi:
5 Ay
Başlangıç Tarihi
23 Ekim 2023
Bitiş Tarihi
23 Ocak 2024
Ders Saati
120 Saat
DİJİTAL ÜRÜN Bu üründe kargolama yoktur.
9000 TL
51 Kayıtlı Öğrenci
DİJİTAL ÜRÜN Bu üründe kargolama yoktur.
9000 TL
1222 Kayıtlı Öğrenci
Sistemde Plus seviyesini ya da A2.2 seviyesini tamamlamış adaylar, Express eğitim paketine dahil olabilirler.
Kazanımlar; Daha karmaşık konularda konuşabilme ve yazabilme yeteneği. Daha derinlemesine dilbilgisi ve kelime bilgisi. Metinleri eleştirel bir şekilde okuma ve yorumlama becerisi. İleri düzeyde iletişim kurma yeteneği. Nitelikli kelime dağarcığı Bütün cümle yapılarına sahip olarak yazma
Ayşe MERİÇ
İstanbul
24 Mart 2023

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir ekip. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Merve Mutlu
Bursa
04 Ocak 2023

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir online dil platformu.

Samed Aydemir
Kars
12 Şubat 2023

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz şüphesiz uzem 'e ve yabancı hocalarına borçluyum. Teşekkürler.

Öktem YARASEL
Ankara
01 Nisan 2023

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Buket AYDEMİR
İstanbul
24 Mayıs 2023

Nitelikli bir sistem, kapsamlı bir ders anlatımına sahip hocalarımız var.

Miray BURSALI
Muğla
01 Mayıs 2023

Bu online kurs ile tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Özlem KÜÇÜKKAYA
İzmir
03 Şubat 2023

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz ve hocamınız bitmeyen enerjisiyle performansı, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Abdültalip ÖZKAN
İzmir
14 Temmuz 2023

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Sevil TOPUZ
Bursa
04 Haziran 2023

Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle ilgimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım.şuan ise yüksek lisansımı yurt dışında tamamlamak için yine akademik batı dillerinde ielts eğitimi alıyorum. Her şey için teşekkürler.

Fatmanur CEDE
Ankara
13 Şubat 2023

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Ezgi YİĞİT
Bursa
21 Ağustos 2023

Gerek öğretmenlerin samimiyeti, gerek insan ilişkilerinin çok yeterli olduğu kanısındayım. Her şey için teşekkürler.

SEDAT ÇELİKÇİ /DOKTOR
İzmir
20 Mayıs 2023

Dersler son derece pozitif ve insanları derse odaklamayı bilen ve öğrencileri derste tutmayı ve dersi sevdirmeyi bilen bir öğretmenlerle verimli geçiyor ve son derece memnunum.

SUDE YAYLACI/ PSIKOLOJIK DANIŞMAN
İzmir
16 Eylül 2023

Kesinlikle çok kaliteli bir platform. Böyle bir seçim yaptığım için kendimle gurur duyarken hayal kırıklığına uğratmadığınız için size de teşekkür ederim.

MERVE ALTIN/MUHENDİS
İstanbul
12 Temmuz 2023

Misyon ve vizyonu tamamen öğretmek amaçlı ve çok değerli hocalarla çalışıyor. İngilizce Uzem 'den eğitim aldığım için çok şanslıyım

GÖKER YASAN / SİGORTACI
Ankara
24 Temmuz 2023

Online eğitim sürecinin bu kadar iyi olmasını beklemiyordum. Tebrik ederim bu başarınızı.

DENİZ BELİÇ /MÜHENDİS
Bursa
18 Eylül 2023

Dersini aldığım Sıla, Utku ve Mustafa hocam engin bilgileriyle bizlere bu süreçte çok yardımcı oldular ve pozitif enerjileriyle sıkılmadan dersleri işledik. Ayrıca speaking i eğlenceli hale getiren Zurich hocama da çok teşekkür ederim

SELEN KAMAŞ / LİSANS ÖĞRENCİSİ
Bursa
10 Temmuz 2023

Utku hoca ve sıla hocamın emekleri çok fazla onlara teşekkür ediyorum

İLKER ELMAS /BANKACI
Antalya
23 Şubat 2023

Utku Hoca'nın enerjisi harika cidden . Online olmasına rağmen derste kendi kendime güldüğüm çok olmuştur. Konu anlatımı da çok açık her şeyi rahatça kavrayabildim. Speakinglerde Zurich Hoca vardı ve gayet faydalıydı. Speaking gelişimi için faydalı yollar izlediğini düşünüyorum.pandemiden önce diğer hocaların speaking dersine girmiştim ama en çok Zurich Hoca'dan verim aldım diyebilirim.Sıla Hoca'dan reading aldım ondan da gayet memnundum. Her zaman yardımcı oldu

ESRA SEVİL / LİSANS ÖĞRENCİSİ
Muğla
06 Şubat 2023

Derslerime giren öğretmenlerimden ve kaynaklardan gayet memnunum. Istedigim herşeye cevap alabiliyorum. Ilgililer.

SEDA ÇAL / AVUKAT
İstanbul
01 Haziran 2023

Online derslerde reading derslerine Sıla hoca girmeye başladı. Dersler gerçekten çok verimli geçti. Anlatımını çok beğendim. Utku hocanın anlatımı zaten tartışılmaz. Onun da dersleri çok verimliydi.

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.


Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.


Desteklenen Web Tarayıcıları
  • Chrome©
  • Firefox©
  • Internet Explorer©
  • Microsoft EDGE©
  • Opera©
  • Safari©
  • Yandex Browser©


Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.


Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme


Paket içeriği hakkında detaylı bilgi için.
0850 305 05 16 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.