İngilizce Uzem

İngilizce Uzem

Seviye Tespit Merkezine Hoşgeldiniz!

* Sadece 10 dakika içerisinde seviyenizi öğrenin.

TEST SEÇ

SİZE EN UYGUN EĞİTİMİ BELİRLEMEK İÇİN ONLINE İNGİLİZCE SEVİYE BELİRLEME TESTİMİZİ ÇÖZÜN

İngilizce öğrenmeye başlamadan önce seviyenizin net bir şekilde belirlenmesi çok önemlidir. Seviyenize uygun olmayan eğitim programları ya tekrar ettiğiniz bir eğitim programına dönüşür ya da anlam bütünlüğü sağlayamadığınız bir eğitim programına dahil olursunuz. Her iki durumda da öğrenme motivasyonunuz düşecek ve öğrenme süreciniz uzayacaktır.

İngilizce Uzem İngilizce seviyenizi uluslararası standartlarda ölçebilmek ve sizin için en doğru eğitim programını belirleyebilmek için dört dil becerisinin sınandığı online sınav sistemini oluşturmuştur. Dil Bilgisi, Okuma, Dinleme ve Yazma becerilerinizin sınandığı bu sınav sonucunda hangi seviyede olduğunuz belirlenir. Daha sonrasında öğrenme hedefiniz, ihtiyacınız ve hedeflenen seviyeye ulaşmak için ayrılan süre baz alınarak sizin için en uygun eğitim programı oluşturulur.

  • GRAMER
  • DİNLEME
  • OKUMA
  • YAZMA

Testi tamamladığınızda, mevcut seviyenizi en net şekilde belirlemiş olmak,
dil ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun olan kursu seçmeniz konusunda da size yardımcı olacaktır.

TESTİ BAŞLAT

Seviye Tespit Sınavları

1984 yılında Bursa İngilizce kursu kampüsümüz ile temellerini atmış olduğumuz Akademik Batı Dilleri yabancı dil kursu programlarına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için İstanbul, Ankara, Bursa, Manisa, Denizli ve İzmir kampüslerimizin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.