ONLINE YDS HAZIRLIK KURSU | Online İngilizce Kursu - UZEM
Aradığınız Eğitim
Ücretsiz Kaynak Gönderimi

ONLINE YDS HAZIRLIK KURSU

Eğitmen:
Utku Hoca
Kullanım Süresi:
5 Ay
Başlangıç Tarihi
20 Nisan 2022
Bitiş Tarihi
10 Ekim 2022
Ders Saati
140 Saat
DİJİTAL ÜRÜN Bu üründe kargolama yoktur.
-4000 TL 3000
%25
412 Kayıtlı Öğrenci
DİJİTAL ÜRÜN Bu üründe kargolama yoktur.
-2750 TL 2475
%10
1222 Kayıtlı Öğrenci
 • Alanında Uzman, Yüksek Score Elde Etmiş Eğitmen Kadrosu
 • Yds’ye Yönelik Hazırlanmış Türkiye'nin En Kapsamlı Online Dil Platformu İngilizce UZEM Grammar Video Modülü
 • YDS Setleri, Konu Anlatımları, Soru Bankası 
 • Türkiye Genelinde Gerçekleştirilen Özgün Denemeler

Yüksek score elde etmiş alanında uzman eğitmenler tarafından yürütülen YDS kursu süresince öğrencinin İngilizce altyapısı geliştirilerek, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır, zaman yönetimiyle ilgili stratejik bir yol izleyerek soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili öngörü oluşturmaktadır. Türkiye genelinde gerçekleştirilen özgün denemeler sayesinde öğrenilen soru stratejileri pekiştirilir.

Ayşe MERİÇ
İstanbul
24 Mart 2020

Öğrencilerle özel olarak ilgilenen özel bir ekip. Gerektiğinde gerekli esneklik sağlanıyor.

Merve Mutlu
Bursa
04 Ocak 2020

Yabancı dile olan önyargılarımı yıkıp yaklaşık bir yıl içinde hem yazma ve konuşma alanında kaydettiğim yolu görünce şaşırdığım bir online dil platformu.

Samed Aydemir
Kars
12 Şubat 2020

Başlangıç seviyesinde başlamış biri olarak şuan işim gereği ingilizce sunum yapabiliyor ve konuşabiliyor olmamı hiç şüphesiz şüphesiz uzem 'e ve yabancı hocalarına borçluyum. Teşekkürler.

Öktem YARASEL
Ankara
01 Nisan 2019

Hümeyra hoca çok sevecan, enerjik ve sabırlıydı onun derslerinde hiç yabancılık çekmedim. Öznur hocanın dersi ise akıcı , anlaşılırdı. İngilizcemi ilerletmem de çok faydası olduğunu düşünüyorum.

Buket AYDEMİR
İstanbul
24 Mayıs 2019

Nitelikli bir sistem, kapsamlı bir ders anlatımına sahip hocalarımız var.

Miray BURSALI
Muğla
01 Mayıs 2019

Bu online kurs ile tanışmadan öne farklı bir kursa gitmiştim, ne kadar boşa zaman geçirdiğimi anladım. Baştan sona kadar keşke dediğim hiçbir şey olmadı. Öznur hocanın açıklayıcı anlatımı ve anlamadığımız noktalardaki sabrı için teşekkürler.

Özlem KÜÇÜKKAYA
İzmir
03 Şubat 2019

Utku hocamın oldukça dolu geçen derslerimiz ve hocamınız bitmeyen enerjisiyle performansı, konuya hakimiyeti ve muhteşem insan ilişkileri konusunda takdir ediyorum. Hocamdan sadece ingilizce dersi değil samimi bir arkadaş sevecenliği bulduğum için çok teşekkür ederim.

Abdültalip ÖZKAN
İzmir
14 Temmuz 2019

Yüksek lisanstan hocamın referansıyla duymuştum ve araştırmalarım doğrultusunda kuruma kayıt yaptırdım ve gerçekten bahsedildiği gibi nitelikli öğretmenlere ve doyurucu yayınlara sahip olduğunu deneyimledim, herkese tavsiye ederim, teşekkürler.

Sevil TOPUZ
Bursa
04 Haziran 2019

Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle ilgimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım.şuan ise yüksek lisansımı yurt dışında tamamlamak için yine akademik batı dillerinde ielts eğitimi alıyorum. Her şey için teşekkürler.

Fatmanur CEDE
Ankara
13 Şubat 2020

Kurumun gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum, öğretmenler belli dönemlerini yurtdışında geçirmiş ve ezberci öğrenim dışında ders işleniyor.ayrıca çok yakınlar.

Ezgi YİĞİT
Bursa
16 Aralık 2019

Gerek öğretmenlerin samimiyeti, gerek insan ilişkilerinin çok yeterli olduğu kanısındayım. Her şey için teşekkürler.

SEDAT ÇELİKÇİ /DOKTOR
İzmir
28 Mayıs 2019

Dersler son derece pozitif ve insanları derse odaklamayı bilen ve öğrencileri derste tutmayı ve dersi sevdirmeyi bilen bir öğretmenlerle verimli geçiyor ve son derece memnunum.

SUDE YAYLACI/ PSIKOLOJIK DANIŞMAN
İzmir
03 Aralık 2019

Kesinlikle çok kaliteli bir platform. Böyle bir seçim yaptığım için kendimle gurur duyarken hayal kırıklığına uğratmadığınız için size de teşekkür ederim.

MERVE ALTIN/MUHENDİS
İstanbul
12 Temmuz 2019

Misyon ve vizyonu tamamen öğretmek amaçlı ve çok değerli hocalarla çalışıyor. İngilizce Uzem 'den eğitim aldığım için çok şanslıyım

GÖKER YASAN / SİGORTACI
Ankara
01 Mayıs 2019

Online eğitim sürecinin bu kadar iyi olmasını beklemiyordum. Tebrik ederim bu başarınızı.

DENİZ BELİÇ /MÜHENDİS
Bursa
08 Kasım 2019

Dersini aldığım Sıla, Utku ve Mustafa hocam engin bilgileriyle bizlere bu süreçte çok yardımcı oldular ve pozitif enerjileriyle sıkılmadan dersleri işledik. Ayrıca speaking i eğlenceli hale getiren Zurich hocama da çok teşekkür ederim

SELEN KAMAŞ / LİSANS ÖĞRENCİSİ
Bursa
10 Temmuz 2019

Utku hoca ve sıla hocamın emekleri çok fazla onlara teşekkür ediyorum

İLKER ELMAS /BANKACI
Antalya
23 Şubat 2020

Utku Hoca'nın enerjisi harika cidden . Online olmasına rağmen derste kendi kendime güldüğüm çok olmuştur. Konu anlatımı da çok açık her şeyi rahatça kavrayabildim. Speakinglerde Zurich Hoca vardı ve gayet faydalıydı. Speaking gelişimi için faydalı yollar izlediğini düşünüyorum.pandemiden önce diğer hocaların speaking dersine girmiştim ama en çok Zurich Hoca'dan verim aldım diyebilirim.Sıla Hoca'dan reading aldım ondan da gayet memnundum. Her zaman yardımcı oldu

ESRA SEVİL / LİSANS ÖĞRENCİSİ
Muğla
06 Şubat 2020

Derslerime giren öğretmenlerimden ve kaynaklardan gayet memnunum. Istedigim herşeye cevap alabiliyorum. Ilgililer.

SEDA ÇAL / AVUKAT
İstanbul
01 Haziran 2020

Online derslerde reading derslerine Sıla hoca girmeye başladı. Dersler gerçekten çok verimli geçti. Anlatımını çok beğendim. Utku hocanın anlatımı zaten tartışılmaz. Onun da dersleri çok verimliydi.

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.


Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.


Desteklenen Web Tarayıcıları
 • Chrome©
 • Firefox©
 • Internet Explorer©
 • Microsoft EDGE©
 • Opera©
 • Safari©
 • Yandex Browser©


Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.


Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.